9. Jílek Milan SAC Bělá pod Bezd. 2:41:47 150 0 150 22 + 2
10. Vild Václav SAC Bělá pod Bezd. 2:43:45 150 0 150 21 + 1
11. Andrš Lubomír SAC Bělá pod Bezd. 3:02:19 150 0 150 20 + 2
12. Šikl Petr Kouklas Team 3:03:57 150 0 150 19 + 1
13. Nayperk Michal SAC Bělá pod Bezd. 3:10:24 150 0 150 18
14. Vojtíšek Tonda no swiss 3:17:44 140 0 140 17 + 1
15. Kubišta Jaroslav ACC Mladá Boleslav 3:23:50 130 0 130 16 + 3
16. Franěk Miroslav no swiss 4:30:05 100 150 0 15 + 1

Poznatky ze závodu

• slunečno, mírný vítr, teplota při startu -6 °C, v cíli -4 °C
  • Láďa Hoffman nám po roce opět připravil zimní MTBO v plné kráse, pěkné počasí, umrzlo, přiměřeně sněhu a přijatelně skryté kontroly
  • do našeho Grog cupu 2014 boduje pouze 16 závodníků, na start tohoto závodu se ale postavilo celkem 44 závodníků a závodnic
  • nejvíce bodů do Grog cupu 2014 si připsal Zdeněk Hendrich, následován Martinem Šléglem a Milanem Loukotkou. Všichni tři byli zároveň oceněni v celkovém pořadí Pojizerské bludičky
  • překvapením je páté místo Honzy Horáka, zlí jazykové mu předpovídali, že zabloudí
  • zato Michal Nayperk si cvičně zajel na některou kontrolu dvakrát a cíli za to požadoval dvojnásobné body – neúspěšně
  • Petr Šikl jednu kontrolu přejel a jelikož mu ještě vybyl čas, tak se pro ni vrátil
  • smolaři závodu se stali Míra Franěk, kterému od závodu na Bezděz uniká vzduch z pneumatiky a při Bludičce unikl zcela, takže byla procházka. Druhým byl Jarka Kubišta, který cestou vytrousil popis kontrol.
  • po vyhlášení nám u stolu Láďa zarachotil krabičkou, ať si prý rozdělíme klíče a jedeme posbírat kontroly. Ti, co vyrazili včas, to měli dobrý, vraceli se za světla, ale Vašek Vild vyrazil až v 16.15, že to posbírá okolo Radechova cestou domů. Dobrý trénink na noční MTBO, bylo pološero až tma a teploměr ukazoval -11 °C.